O nás

Se značkou White Bear se můžete střetávat již od roku 1993, máme tedy více než 20 let zkušeností s výrobou sportovních dresů – hlavně hokejových – a hokejové výstroje. Naší hlavní prioritou je zakázková výroba sportovních dresů, ale i nadále se věnujeme výrobě hokejových nákrčníků, podvazků, šlí, návleků na kalhoty, štulpen a dalších výrobků pro lední hokej. Naší nabídku jsme postupem času rozšířili o další sporty, jako jsou fotbal, cyklistika, florbal,basketbal, volejbal a motokros.

Pro výrobu všech našich výrobků používáme jen ty nejkvalitnější materiály a výsledkem naší mnohaleté zkušenosti s výrobou, jsou nulové reklamace a mnoho spokojených zákazníků. Maximálně jsme zjednodušili a zrychlili proces od objednání po expedici výrobků. Běžný postup je takový, že výrobní lhůta od odsouhlasení předloh přes internet ( veškerá komunikace je vedená přes e-mail, případně telefonicky – 606 738 788) až po expedici není delší než 14 pracovních dní, kromě období od 15.7. do 10.9., kdy je dodací lhůta max. 3 týdenní.

Vše směřujeme k jedinému cíli, aby objednání výrobků bylo přehledné, nebylo moc složité, ale zároveň, aby jste měli všechny potřebné informace a hlavně, aby doba od výběru designu po dodání hotového výrobku byla co nejkratší.

V případě zájmu o zhotovení sportovních dresů, nás neváhejte kontaktovat na naší emailové adrese: info@whitebear.cz a nebo využijte náš poptávkový formulář, obratem budete kontaktováni naším pracovníkem z obchodního oddělení.

Velmi nám záleží na spokojenosti zákazníků, proto je kvalita, komunikace a dodací termín výrobků na prvním místě v našem firemním žebříčku.
Věříme, že po zkušenosti s našimi výrobky se stanete natrvalo našimi spokojenými zákazníky.

Sedlo Milan, majitel firmy

tata na web1