Jak objednat

Nyní Vám předkládáme k nahlédnutí naše nové webové stránky, které vychází z trochu odlišné filosofie než jiní výrobci sportovního oblečení na zakázku.

Je sice zajímavé moci si vytvořit vlastní design oblečení z  konfigurátoru, ale není to pro každého a je to časově náročné, předpokládá to také trochu větší než minimální znalost práce s PC.

My vám předkládame možnost zvolit si jednu variantu z mnoha designů, které byly profesionálně zpracované grafickým oddělením.

Designové návrhy mohou být obarveny dle Vašeho přání. Z tohoto designového základu jsou ve stejném stylu vytvořeny hokejové dresy, návleky na hokejové kalhoty, štulpny pletené, štulpny potištěné, fotbalové dresybasketbalové dresy, cyklistické dresy a cyklistické kalhoty a minidresy pro různé druhy sportů. Jedním z důvodů, pro vytvoření těchto různých variant, je možnost zhotovení fan výrobků pro hokejové kluby ( v zahraničí se nám to již velmi osvědčilo ) a druhým důvodem je větší přehlednost pro Vás, naše zákazníky, Vy uvidíte už vlastně finální výrobky zpracované v profesionální designerské kvalitě. Stačí v objednávce označit vzor  požadovaného dresu – požadovaných výrobků – dále správnou velikostbarevnost, font písma pro text a čísla, variantu límečků, k tomu poslat loga s označením umístění a velikostí. Vše další vytvoříme již my a pošleme Vám návrh k osouhlasení. Až potom jako poslední označíte počet kusů, velikosti a případně i jména.

Pro názornost – “krok za krokem” :

 

Pokud si ani v této nabídce nevyberete žádný design, můžete si navrhnout svůj vlasní, který nám pošlete buď zpracovaný již v nějakém grafickém programu – nejlépe v Corelu – nebo jej namalujete, oskenujete a pošlete jej nám a my Vám jej vytvoříme a pošleme zpět k odsouhlasení.

Po výběru designu a určení o jaké výrobky se jedná – zda jenom dresy a nebo i jiné výrobky, nám vše odešlete jako objednávku na adresu info@whitebear.cz, nebo využijte poptávkový formulář.

 

Po ukončení výběru nám odešlete zakázku-poptávku k nám a my Vám ji obratem zpracujeme do definitivní varianty a pošleme Vám ji zpět v PDF souboru k odsouhlasení. Po Vašem odsouhlasení Vám zakázku vyrobíme a do 10 pracovních dní odešleme Českou poštou na dobírku jako “Balík do ruky”, nebo si ji můžete vyzvednout u nás v Prostějově – platba bude uskutečněna v hotovosti a nebo lze také platbu poslat předem převodním příkazem.