Hokej

HOKEJ

Profesionálně zpracované designy naleznete ZDE.

U hokejových dresů používáme 3 druhy materiálů – materiál Standard, s dírkami, gramáže 190 g/m– je vhodný pro všechny úrovně soutěží, od Extraligy po “hobby” mužstva, je lehký, vzdušný, je určen pro dresy s celoplošným potiskem, není zcela vhodný pro dresy s našívanými čísly a reklamami, materiály Extra ( gramáž 200 g/m 2 ) a Extra Pro ( gramáž 230 g/m 2 ) jsou bez dírek a liší se jen gramáží. Všechny materiály mají vynikající barevnou “vnímavost” – barvy jsou stálé, materiály se již nesráží a jejich trvanlivost je dlouhá, nezanedbatelnou vlastností je odolnost proti oděru – “spálení”.

Standardní provedení zápasových dresů je s podšitými rukávy ( jemnou síťovinou ), s ventilací v podpaží ( obarvitelná síťovina ) a obyčejným výstřihem tvaru “V”. Varianta střihu – se sedlem nebo bez sedla – je ve stejné ceně.

Za příplatek je :

  • zdvojení sedla
  • proštepování sedla
  • boční síťovina  – používá se jen u dresů na in line
  • různé druhy výstřihů

Po výběru materiálu je dalším krokem výběr designu – můžete si vybrat celý set – dres, návleky na kalhoty a štulpny, nebo jen jednotlivé části. Na výběr je mnoho variant z naší nabídky a nebo si můžete navrhnout svůj vlastní design a společně jej dotvoříme do finální podoby.

Pro názornost – “krok za krokem” :

Počet dresů a velikosti : ve Vaší objednávce může být samozřejmě uvedeno více velikostí s označením jednotlivých čísel, označením brankářů ( ti mají vždy širší rukávy než hráči ), označením velikosti dresů pro konkrétní čísla ( takže třeba v sadě 25 ks dresů mohou být třeba 4 různé velikosti ) – pro určení správné velikosti slouží naše tabulka. Pokud na dresy chcete jmenovky, uveďte soupis jmen a čísel dresů, na které mají být natištěny nebo našity. Jmenovky mohou být natištěné přímo na dresy a nebo mohou být našité – nad číslem nebo pod ním, na zadním dílu. Také zhotovujeme jmenovky na suchý zip – hladká část suchého zipu se našívá na dres, ostrá část na jmenovku. Jmenovky jsou ze stejného materiálu jako dresy. Našívané jmenovky mohou být jen rovné, natištěné mohou být i do oblouku.

Pro velmi náročné zákazníky vyrábíme dresy, které mají našívaná čísla, loga, jmenovky – cenu takového dresu nelze stanovit obecně, protože je zde mnoho variant. Cenu takového dresu Vám stanovíme individuelně, když budeme znát všechny informace. Materiálem vhodným pro takové dresy je materiál Extra nebo Extra Pro.

Další méně běžnou variantou dresu je dres se síťovinou v bocích, vhodný je hlavně pro In line nebo hokejbal, zde v kombinaci se základním materiálem Standard – s dírkami.

Objednání návleků na kalhoty a štulpen je stejně jednoduché.  Velikosti viz tabulka.

Na návleky na kalhoty se používají 2 materiály – prvním je materiál už obarvený od výrobce, takže zde jsou barvy dané a nelze je už přizpůsobit barvě dresů – dodáváme 4 barvy : černou, červenou, modrou a bílou, druhým materiálem je velmi podobný materiál, který se ale dá potisknout stejně jako dresy – dodáváme je s lampasem na boku nebo bez něj.

Hokejové štulpny dodáváme ve 3 provedeních :

  • potištěné stejně jako dresy nebo návleky na kalhoty, z elastického materiálu
  • pletené – v provedení Standard
  • pletené – v provedení Extra – dvojnásobná gramáž oproti provedení Standard

Velikosti štulpen viz tabulka.

Po ukončení výběru – materiál, design, límeček, font čísel, velikosti, jmenovky – odešlete zakázku-poptávku k nám a my Vám ji obratem zpracujeme do definitivní varianty a pošleme Vám ji zpět v PDF souboru k odsouhlasení. Po Vašem odsouhlasení Vám zakázku vyrobíme a do 10 pracovních dní odešleme Českou poštou na dobírku jako “Balík do ruky”, nebo si ji můžete vyzvednout u nás v Prostějově – platba bude uskutečněna v hotovosti a nebo lze také platbu poslat předem převodním příkazem.

Ukázka již hotových dresů: